Bendra informacija apie vizas


Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministerijos interneto svetainėje http://www.urm.lt/index.php?-742724908 pateiktas sąrašas valstybių, į kurias vykstant Lietuvos piliečiams vizos nereikalingos. Ne Lietuvos Respublikos piliečiams migracijos tarnybų reikalavimai ir vizų išdavimo tvarka gali skirtis. Dėl visos reikalingos informacijos, būtina kreiptis į atitinkamos šalies diplomatines atstovybes ar konsulines įstaigas. Jeigu Lietuvoje gyvenantys asmenys kitos šalies vizos Lietuvoje įsigyti negali, jie turi kreiptis i artimiausia reikiamos šalies ambasadą.

Lietuvos piliečiams Turkijos vizos išduodamos vietos oro uoste. Tik diplomatinių, tarnybinių pasų savininkams būnant Turkijoje iki 90 dienų galioja bevizis režimas.

Egipto vizą susimokama perkant kelione agentūroje, viza išduodama oro uoste prieš išvykstant. SVARBU ŽINOTI: asmenys, vykstantys i Egiptą su diplomatiniu ar tarnybiniu pasu, vizą privalo gauti artimiausioje Egipto Arabų Respublikos Ambasadoje. Viza, į diplomatinį ir tarnybinį pasą Vilniaus oro uoste neklijuojama ir įsigyti vizą nuvykus į šalį galimybės nėra. Lietuvos Respublikos piliečiai tai padaryti gali Egipto Arabu Respublikos Ambasadoje Danijoje.

LR piliečiai (ir asmenys, turintys leidimą nuolat gyventi Lietuvoje), vykstantys į turistinę kelionę Tailande, privalo turėti šios šalies vizą. Rekomenduojama įforminti vizas iš anksto, iki išvykimo iš Lietuvos.

Vykstant į Šengeno šalis galioja bevizio įvažiavimo režimas ir nėra pasienio kontrolės. Tačiau, judėjimo Šengeno erdvėje negalima tapatinti su judėjimu vienoje valstybėje narėje be kelionės dokumentų ar tapatybės kortelės. Nacionaliniuose teises aktuose numatyta, kad kiekvienas keliaujantysis privalo su savimi turėti galiojantį pasą ar tapatybės kortelę. Nes Šengeno narių valstybių teisėsaugos institucijų pareigūnai turi teisę patikrinti asmens tapatybę, vadovaudamiesi nacionalinėmis teisės aktais. Daugiau informacijos galima rastiLietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministerijos interneto svetainėje: http://www.urm.lt/index.php?1639143581. Naujausią informaciją apie vizų išdavimo tvarką, kitus migracinius reikalavimus, vykstant į mūsų siūlomas šalis, galite sužinoti kelionių agentūrose ar atitinkamos šalies diplomatinėse atstovybėse. „Tez Tour“ neatsako už tai, kad neįsigijęs vizos turistas neišvyksta i kelionę, taip pat už pasienio bei migracijos tarnybų priimtus sprendimus turisto atžvilgiu.

  • LR piliečiams, vykstantiems į kai kurias šiame kataloge išvardytas keliones, reikalingos vizos. Vizų įforminimas oficialiai užtrunka 1-2 savaites.Vykstant į Egiptą, viza pase įklijuojama išvykimo dieną. Detalesnės informacijos teiraukitės kelionių agentūroje.
  • Ne Lietuvos piliečiais, vykstantys į kai kurias šalis, privalo įsigyti tų šalių vizas. Jei vizos Lietuvoje įsigyti negali, jie turi kreiptis į artimiausią reikiamos šalies ambasadą.
Turite klausimų?

Jūsų vardas

Jūsų El. Paštas

Žinutė